Kiemelkedő eredményeink

Kiemelkedő eredményeink

OSZTV pénzügyi-számviteli ügyintézők, országos döntő:
1. helyezés: Popovics Ivett 2/14. a osztályos tanuló

6. helyezés: Lakatos Eszter 5/13. a osztályos tanuló 

13. helyezés: Farkas Levente 2/14. a osztályos tanuló 

A döntőbe jutottak még: Bíró Barbara 2/14. a, Kovács Dóra és Farkas János 5/13. a osztályos tanulók.

OSZTV gazdasági informatikusok, országos döntő:
2. helyezés: Tóth Attila 5/13. c osztályos tanuló

PÉNZSZTÁR országos pénzügyi-gazdasági verseny:
Az iskola csapata az online fordulók eredménye alapján bejutott a megyei döntőbe, amit megnyerve képviselték megyénket a regionális döntőben, itt 2. helyezést értek el.
A csapat tagjai: Bíró Krisztofer 12.a , Szászi Anikó 12.a , Kövér Adrienn 12.a, és Katona Boglárka 11.a osztályos tanulók

Implom József Helyesírási Verseny Országos döntő:
14. helyezés: Molnár Enikő 12.b osztályos tanuló 

PÉNZSZTÁR országos pénzügyi-gazdasági verseny: Az iskola csapata az online fordulók eredménye alapján bejutott a megyei döntőbe, amit megnyerve képviselték megyénket a regionális döntőben, itt 2. helyezést értek el.
A csapat tagjai: Bíró Barbara 1/13. a, Popovics Ivett 1/13. a, Kövér Adrienn 11. a és Bíró Krisztofer 11.a osztályos tanulók

Ágazati Szakmai Érettségitárgyak Versenye Országos döntő:
közgazdaság ismeretek:
6. helyezés: Farkas János 12. a osztályos tanuló
10. helyezés: Moldván Márk 12. a osztályos tanuló 

Ügyvitel ismeretek:
12. helyezés: Molnár Enikő 12. b osztályos tanuló 
20. helyezés: Kovács Nikolett 12. b osztályos tanuló 

OSZTV pénzügyi-számviteli ügyintézők országos döntő:
11. helyezés: Pelyvás Fanni 2/14. a osztályos tanuló 
12. helyezés: Móricz Ákos 2/14. a osztályos tanuló 

OSZTV pénzügyi-számviteli ügyintézők országos döntő:
1. helyezés: Makay Tibor 2/14.a osztályos tanuló 

Ágazati Szakmai Érettségitárgyak Versenye Országos döntő (közgazdaság ismeretek):
2. helyezés: Rozsályi Sándor 12.a osztályos tanuló 

PÉNZSZTÁR országos pénzügyi-gazdasági verseny országos döntő:
8. helyezés: Nyikitina Katalin 12.a,
Kovács Sándor 2/14.a;
Makay Tibor 2/14.a;
Mester Dávid 2/14.a osztályos tanulók 

PÉNZSZTÁR országos pénzügyi-gazdasági verseny:
Az iskola másik csapata az online fordulók után a megyei döntőből is továbbjutva, a regionális döntőben 3. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Bíró Barbara 12.a, Popovics Ivett 12. a, Rozsályi Sándor 12.a és Sipos Márton Levente 12. a osztályos tanulók.

OSZTV pénzügyi-számviteli ügyintézők országos döntő:
8. helyezés: Széles Árpád 2/14.a osztályos tanuló 

A döntőbe jutott még: Bíró Evelin 2/14.a osztályos tanuló

Ágazati Szakmai Érettségitárgyak Versenye Országos döntő (közgazdaság ismeretek):
12. helyezés: Tankóczi Kitti Sára 12.a osztályos tanuló 

PÉNZSZTÁR országos pénzügyi-gazdasági verseny országos döntő:
6. helyezés: Kovács Sándor 1/13.a;
Makay Tibor 1/13.a;
Menyhért Kristóf 12.a;
Mester Dávid 1/13.a osztályos tanulók 

PÉNZSZTÁR országos pénzügyi-gazdasági verseny:
Az iskola másik csapata az online fordulók után a megyei döntőből is továbbjutva a regionális döntőben 3. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Bíró Evelin, Köteles Kitti, Korponai Barbara, Széles Árpád 2/14. a osztályos tanulók.

Bod Péter Könyvtárhasználati Verseny országos döntő:
19. helyezés: Kovács Dóra 10.a osztályos tanuló 
30. helyezés: Juhász Alexandra 9. a osztályos tanuló 

PÉNZSZTÁR országos pénzügyi-gazdasági verseny országos döntő:
7. helyezés: Bíró Evelin 1/13.a;
Korponai Barbara 1/13. a;
Köteles Kitti 1/13. a;
Széles Árpád 1/13. a osztályos tanulók 

Ágazati Szakmai Érettségitárgyak Versenye országos döntő (közgazdaság ismeretek):
24. helyezés: Karikás Krisztián 12.a osztályos tanuló

Teörök Aladár országos gépíró verseny Ifjúsági I. kategória:
21. helyezés: Zséder Alexandra 13.a osztályos tanuló
Teörök Aladár országos gépíró verseny tanuló II. kategória:
15. helyezés: Lengyel Ádám 10.a osztályos tanuló
18. helyezés: Erdődi Anett 10. c osztályos tanuló 

OSZTV pénzügyi-számviteli ügyintézők országos döntő:
12. helyezés: Szikszai Tamás 13.a osztályos tanuló

Ágazati Szakmai Érettségitárgyak Versenye országos döntő:
közgazdaság ismeretek:
21. helyezés: Széles Árpád 12. a osztályos tanuló 
29. helyezés: Dányádi Máté 12.a osztályos tanuló 

Kereskedelmi és marketing ismeretek:
26. helyezés: Birtalan Boglárka 12. b osztályos tanuló 

Bod Péter Könyvtárhasználati Verseny országos döntő:
12. helyezés: Simon Barbara 10.a osztályos tanuló

OKTV matematika országos döntő:
32. helyezés: Diószegi Edina 12. a osztályos tanuló 

OSZTV pénzügyi-számviteli ügyintézők országos döntő:
11. helyezés: Kiss Ákos 13. a osztályos tanuló